Hakkımızda

Norm Bitkisel, 10 yılı aşan deneyimini şimdi Melomy ile evcil hayvanlarınızın dünyasına taşıyor. Köpeğimiz Melo'dan esinlenerek oluşturduğumuz bu marka, yaşamınızın neşe kaynağı olan dört ayaklı dostlarınız için özel olarak tasarlanmış bir ürün yelpazesi sunar. Melo'ya duyduğumuz sevgi ve özen, Melomy markasını geliştirirken bize rehberlik etmiştir. Melo'nun neşesi ve sevgisi, her bir Melomy ürününde sizin ve dört ayaklı dostlarınızın hayatına taşınmaktadır. Melomy'nin sunduğu her ürün, sevgiyle ve dikkatle seçilmiş içeriklerle hazırlanmıştır, evcil dostlarınızın ihtiyaç duyabileceği tüm bakım ihtiyaçları için: şampuanlar, pati ve burun için balm'lar, parfümler, tüy bakım ürünleri ve daha fazlasını sunar.

 

Melomy, evcil dostlarınızın bakımını bir üst seviyeye taşır. Her bir ürün, onların sağlığını ve mutluluğunu ön planda tutarak geliştirilmiştir. Ürünlerimiz, ilgili bakanlık onayları ve sertifikaları ile kalite ve güvenilirliğin bir göstergesidir. Evcil dostlarınıza sağladığımız özen, onların yaşam kalitesini artırırken, sizinle olan bağlarını da güçlendirir.

 

Evcil hayvanınıza sadece temizlik ve bakım değil, aynı zamanda derin bir sevgi sunmak istiyorsanız, Melomy'nin özenle hazırlanmış koleksiyonuyla tanışın. Ürünlerimiz hem kedi hem de köpek dostlarımız için uygundur, böylece tüm evcil dostlarınız için doğru bakımı sağlayabilirsiniz. Melomy, her tür evcil dostunuzun sağlığı ve konforu için sizinle buluşuyor.

 

Dostlarımızın sessiz ihtiyaçlarını duyarak, Melomy olarak yanınızdayız…